Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Main Page
(view source)
Revision as of 07:38, 31 March 2021
42 bytes added
,
07:38, 31 March 2021
m
Added Verkimlund
Line 44:
Line 44:
|-
|-
| {{flaglist|Tau Kicari Union}} || Cancodian
| {{flaglist|Tau Kicari Union}} || Cancodian
+
|-
+
| {{flaglist|Verkimlund}} || Cancodian
|-
|-
| {{flaglist|Yinshan}} || Cancodian
| {{flaglist|Yinshan}} || Cancodian
Toonu
Administrators
1,795
edits