Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Airliner
(view source)
Revision as of 18:59, 29 December 2021
96 bytes added
,
18:59, 29 December 2021
→In production aircraft
Line 127:
Line 127:
|-
|-
! [[wikipedia:ARJ21|(ARJ21)]]
! [[wikipedia:ARJ21|(ARJ21)]]
+
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
+
|-
+
! [[wikipedia:Bombardier CRJ|(CRJ)]]
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
|-
|-
Minepagan
60
edits