Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Main Page
(view source)
Revision as of 12:36, 28 December 2021
171 bytes added
,
12:36, 28 December 2021
m
Added Kerthenia, Kara, Nari and Paradis.
Line 41:
Line 41:
|-
|-
| {{flaglist|Dolfikland}} || Andolian || {{Cl|Dolfik Kingsrike|Dolfik Kingsrike}}
| {{flaglist|Dolfikland}} || Andolian || {{Cl|Dolfik Kingsrike|Dolfik Kingsrike}}
+
|-
+
| {{flaglist|East Kara}} || Cancodian ||
|-
|-
| {{flaglist|Faulksnia}} || Svernan ||
| {{flaglist|Faulksnia}} || Svernan ||
Line 47:
Line 49:
|-
|-
| {{flaglist|Klathu}} || Cancodian ||
| {{flaglist|Klathu}} || Cancodian ||
+
|-
+
| {{flaglist|Kerthenia}} || Serthenian ||
|-
|-
| {{flaglist|Kolonia}} || Svernan ||
| {{flaglist|Kolonia}} || Svernan ||
Line 53:
Line 57:
|-
|-
| {{flaglist|Nacija Slavia}} || Svernan ||
| {{flaglist|Nacija Slavia}} || Svernan ||
+
|-
+
| {{flaglist|Nari}} || Cancodian ||
|-
|-
| {{flaglist|Nuvastia}} || Serthenian ||
| {{flaglist|Nuvastia}} || Serthenian ||
|-
|-
| {{flaglist|Omniabstracta}} || Svernan ||
| {{flaglist|Omniabstracta}} || Svernan ||
+
|-
+
| {{flaglist|Paradis}} || Mlorban ||
|-
|-
| {{flaglist|Serria}} || Serrian || {{Cl|Serria|Serrian Empire}}
| {{flaglist|Serria}} || Serrian || {{Cl|Serria|Serrian Empire}}
Toonu
Administrators
1,792
edits
Navigation menu
Personal tools
Log in
Namespaces
Main page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Random page
Help about MediaWiki
Tools
Special pages
Printable version