Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Main Page
(view source)
Revision as of 14:51, 10 March 2022
7 bytes added
,
14:51, 10 March 2022
no edit summary
Line 36:
Line 36:
|-
|-
! Country !! Region !! Articles
! Country !! Region !! Articles
−
|-
−
| {{flaglist|Agios}} || Cancodian || {{Cl|Serrian Dependencies|Serrian Dependencies}}
|-
|-
| {{flaglist|Ametà}} || Cancodian ||
| {{flaglist|Ametà}} || Cancodian ||
Line 76:
Line 74:
|-
|-
| {{flaglist|Nari}} || Cancodian ||
| {{flaglist|Nari}} || Cancodian ||
+
|-
+
| {{flaglist|North Icaria}} || Cancodian || {{Cl|Serrian Dependencies|Serrian Dependencies}}
|-
|-
| {{flaglist|Nuvastia}} || Serthenian ||
| {{flaglist|Nuvastia}} || Serthenian ||
OP-2
336
edits