Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Main Page
(view source)
Revision as of 09:42, 6 April 2021
37 bytes added
,
09:42, 6 April 2021
m
Added missing countries
Line 31:
Line 31:
|-
|-
| {{flaglist|Cadenza}} || Mlorbic
| {{flaglist|Cadenza}} || Mlorbic
+
|-
+
| {{flaglist|Demitor}} || Svernan
|-
|-
| {{flaglist|Dolfikland}} || Andolian
| {{flaglist|Dolfikland}} || Andolian
Toonu
Administrators
1,795
edits