Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Main Page
(view source)
Revision as of 12:36, 28 December 2021
171 bytes added
,
12:36, 28 December 2021
m
Added Kerthenia, Kara, Nari and Paradis.
Line 41:
Line 41:
|-
|-
| {{flaglist|Dolfikland}} || Andolian || {{Cl|Dolfik Kingsrike|Dolfik Kingsrike}}
| {{flaglist|Dolfikland}} || Andolian || {{Cl|Dolfik Kingsrike|Dolfik Kingsrike}}
+
|-
+
| {{flaglist|East Kara}} || Cancodian ||
|-
|-
| {{flaglist|Faulksnia}} || Svernan ||
| {{flaglist|Faulksnia}} || Svernan ||
Line 47:
Line 49:
|-
|-
| {{flaglist|Klathu}} || Cancodian ||
| {{flaglist|Klathu}} || Cancodian ||
+
|-
+
| {{flaglist|Kerthenia}} || Serthenian ||
|-
|-
| {{flaglist|Kolonia}} || Svernan ||
| {{flaglist|Kolonia}} || Svernan ||
Line 53:
Line 57:
|-
|-
| {{flaglist|Nacija Slavia}} || Svernan ||
| {{flaglist|Nacija Slavia}} || Svernan ||
+
|-
+
| {{flaglist|Nari}} || Cancodian ||
|-
|-
| {{flaglist|Nuvastia}} || Serthenian ||
| {{flaglist|Nuvastia}} || Serthenian ||
|-
|-
| {{flaglist|Omniabstracta}} || Svernan ||
| {{flaglist|Omniabstracta}} || Svernan ||
+
|-
+
| {{flaglist|Paradis}} || Mlorban ||
|-
|-
| {{flaglist|Serria}} || Serrian || {{Cl|Serria|Serrian Empire}}
| {{flaglist|Serria}} || Serrian || {{Cl|Serria|Serrian Empire}}
Toonu
Administrators
1,795
edits