Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Main Page
(view source)
Revision as of 08:45, 26 March 2021
40 bytes added
,
08:45, 26 March 2021
m
Added Malabar
Line 26:
Line 26:
|-
|-
| {{flaglist|Kolonia}} || Svernan
| {{flaglist|Kolonia}} || Svernan
+
|-
+
| {{flaglist|Malabar}} || Serthenian
|-
|-
| {{flaglist|Nacija Slavia}} || Svernan
| {{flaglist|Nacija Slavia}} || Svernan
Toonu
Administrators
1,795
edits