Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Main Page
(view source)
Revision as of 07:44, 1 April 2021
38 bytes added
,
07:44, 1 April 2021
m
Added Anderia
Line 22:
Line 22:
|-
|-
| {{flaglist|Agios}} || Cancodian
| {{flaglist|Agios}} || Cancodian
+
|-
+
| {{flaglist|Anderia}} || Andolian
|-
|-
| {{flaglist|Barkadia}} || Svernan
| {{flaglist|Barkadia}} || Svernan
Toonu
Administrators
1,795
edits
Navigation menu
Personal tools
Log in
Namespaces
Main page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Random page
Help about MediaWiki
Tools
Special pages
Printable version