Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Airliner
(view source)
Revision as of 17:33, 26 December 2021
74 bytes removed
,
17:33, 26 December 2021
m
→In production aircraft
Line 77:
Line 77:
! data-sort-type="number" |typ. seats
! data-sort-type="number" |typ. seats
! data-sort-type="number" |Range (km)
! data-sort-type="number" |Range (km)
−
|-
−
! [[Aircraft]]
−
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
|-
|-
! [[Horizon H7X]]
! [[Horizon H7X]]
Minepagan
60
edits