Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Airliner
(view source)
Revision as of 02:44, 29 December 2021
119 bytes added
,
02:44, 29 December 2021
→In production aircraft
Line 111:
Line 111:
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
|-
|-
−
! [[wikipedia:Embraer_E-Jet_family|
(E-Jet)
]]
+
! [[wikipedia:Embraer_ERJ_family|Anatole Murmur]]
+
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
+
|-
+
! [[wikipedia:Embraer_E-Jet_family|
Anatole Hush
]]
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
|-
|-
Line 123:
Line 126:
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
|-
|-
−
! [[wikipedia:Boom Overture|
(Overture)
]]
+
! [[wikipedia:Boom Overture|
Anatole Tempore
]]
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
|-
|-
Minepagan
60
edits