Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Disclaimers
Nationstates - The Kerbin Region - Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Airliner
(view source)
Revision as of 02:50, 29 December 2021
100 bytes removed
,
02:50, 29 December 2021
→In production aircraft
Line 160:
Line 160:
|-
|-
! [[wikipedia:Yak-46|(Yak-46)]]
! [[wikipedia:Yak-46|(Yak-46)]]
−
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
−
|-
−
! [[wikipedia:Boom Overture|(Overture)]]
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
| YYYY/MM/DD || num || num || num || num || num || num
|-
|-
Minepagan
60
edits